Наукова бібліотека

Загальна інформація

Правила користування

  1. Користувачами бібліотеки можуть бути працівники наукових установ НАН України, аспіранти, студенти вищих навчальних закладів та ін. Індивідуальним абонементом користуються лише працівники постійного складу Інституту. Тимчасові працівники установи та інші читачі користуються фондом бібліотеки у читальному залі.
  2. Книги видаються на максимальний термін - 45 днів, періодичні та продовжувані видання - ЗО днів, видання підвищеного попиту - 5 днів. Разова книговидача не повинна перевищувати 25 прим. Бібліотека не видає додому: рідкісні, цінні, довідкові ( в одн. прим.) видання, дисертації, енциклопедії, газетні підшивки.
  3. Перереєстрація користувачів бібліотеки проводиться щорічно в січні. Під час неї читачі зобов'язані здати для перевірки всі взяті документи. Користувачі, що не пройшли перереєстрацію, бібліотекою не обслуговуються.
  4. Співробітники та аспіранти Інституту, що відбувають у довготривале відрядження або відпустку (декретну, академічну, творчу), звільняються з роботи, відраховуються з аспірантури, зобов'язані здати в бібліотеку всю взяту ними літературу і отримати відмітку про відсутність заборгованості в обхідному листку за підписом бібліотекаря.
  5. У випадку втрати чи псування літератури, користувач зобов'язаний повернути ідентичні або рівноцінні видання, чи відшкодувати ринкову вартість втраченого документу.