2016-06-04

Дорогі друзі, колеги!

Волонтерська група "Допомога армії" нашого інституту працювала і працює далі у звичному режимі.
На Великдень було відправлено 6 ящиків з гостинцями до 53 окремої механізованої бригади під Горлівку, 44 окремої артилерійської бригади.
Велика дяка співробітникам нашого інституту за те, що принесли і смачне і корисне, то ж ми склали празникові корзини нашим захисникам.
Також, завдяки грошовим пожертвам від наших молодих колег з-поза меж України, було закуплено та відправлено 150 пар шкарпеток, шампуні, ковбаса, багато цукерок.
Гроші поступили і від наших співробітників – вони направлені на ремонт будинку у селі Клубівці Тисменицького району Івано-Франківської області. Там, силами Ігора Чернецького
https://www.facebook.com/Cherneckii.Igor?fref=pb&hc_location=friends_tab
учасника майдану та очільника громадянської ініціативи "Рух Михайлівський" та його побратимів, що повернулися з фронтів, проходить ремонт будинку, який подаровано громадою села для реабілітації вояків.
Туди ж наша волонтерська група направила постільну білизну, килими, посуд, українські художні журнали та книжки.
Сплетено та відправлено для артилеристів 44 бригади 3 великі маскувальні сітки. Загалом в інституті вечорами сплетено, з листопада 2014року, 26 сіток розміром 5Х10 метрів, відправлено 33 вантажі.
Оскільки артилеристи 44 бригади отримали нову техніку, є велика потреба у плетінні маскувальних сіток. Маємо гарний матеріал – обрізки камуфляжної тканини. Сітки виходять міцні, надійно вкривають нашу техніку від ворога.
Волонтери шиють нашим воякам шкіряні тактичні рукавиці для того, щоб вони менше ранили свої руки від заліза машин та зброї. Рукавиці потрібні і зимою і літом. Шиють у Болехові та Польщі за 80 грн пара (гроші лише на нитки, ущільнення, застібки). З огляду на це, прошу принести шкіряні зношені куртки для відправки шевцям. Рукавиці особливо потрібні артилеристам, якими ми опікуємося вже 1,5 року.
Є потреба у всьому, що стосується ремонту будинку та його опорядження для дому реабілітації вояків, що знаходиться у селі Клубівці. Ремонт проходить лише зусиллями волонтерів.
Якщо принесете шкарпетки, футболки, чай, каву або, навіть, ковбасу (вакуумні упаковки), то хлопці на лінії оборони нашої України будуть дуже раді, що їх не забувають у столиці фізики з провідного інституту Національної академії наук.
Наша допомога підтримує людей, особливо у тому сенсі, що вони краще справляються з пост-травматичним синдромом.
Сердечна дяка Вам, дорогі колеги, що берете участь у нашій допомозі від артилеристів, танкістів, розвідників.

Кожний обороняє своє…Дітей, родину, мирну працю, новітні ідеї, правду, країну, МИР! Приєднуйтесь!


Волонтерська група "Допомога армії" Інституту теоретичної фізики ім М.М. Боголюбова НАН України
Потреби і звіти постійно : https://www.facebook.com/lyudmila.avramenko
моб. 096 480 15 64 - Людмила, чекаю щодня, к.443, 448 – плетіння сітки ввечері