2016-04-19

Шановні колеги, дорогі друзі!

Ми перетерпіли зиму і холоди, перебули скорочення штату зі всіма його гнітючими наслідками. Дочекалися тепла, Благовістя.
За давньою українською традицією саме впродовж Великоднього посту варто, заради душевної гармонії, жертвувати людям, які особливо потребують опіки і допомоги.

Донецька і Луганська області залишаються безмірно критичними для України територіями - звідти стріляють у бік мирної землі, у нашу з Вами сторону. "Хто це зупинить, скільки це триватиме?" , повсякчас запитує себе кожен.
Але є і ті, які несуть там службу і перебувають щодня на відстані пострілу, аби ворог не просунувся ні на метр ближче до наших домівок. Щодня там є поранені, навіть убиті.

Ось така ціна нашого з Вами мирного життя.

Наші вояки тепер мають мінімум необхідного для служби. Проте, 4 "палки" ковбаси, які ми передали 2 тижні тому принагідно з іншими нашими передачами через механіка-водія танка з 53- ї бригади, їли п’ятеро бійців впродовж 2 тижнів – розтягували "смак дому", як вони висловилися.

Отож, я звертаюся до Вас, колеги і друзі, з проханням долучитися до складання Великодних корзин для наших захисників. Нехай це світле свято торкнеться кожного серця, принесе розраду і спомини про рідні домівки, упевнить кожного бійця в тому, що ним пишаються і пам’ятають про його подвиг у мирному Києві.

Посилки будуть відправлятися 26 квітня 2016 року до 3 батальйону 53-ї окремої мобільної бригади ЗСУ, 81-ї десантної бригади ЗСУ, 153-го протитанкового дивізіону ЗСУ, двом бійцям полку "Азов", які не мають рідних в Україні.

Прошу приносити:ковбасу і сир вакуумованого пакування, паски, цукерки, печиво, каву, цигарки, нові шкарпетки, нові футболки, чоловічу білизну темних кольорів.
Яблука, сушку, горіхи.

Якщо у Вас є зношена натуральна шкіряна куртка, принесіть, будь ласка. Волонтер з Болехова, Анджей шиє безкоштовно з цього матеріалу тактичні рукавиці, якими наші бійці не забезпечуються і які конче потрібні не лише зимою, але і літом, коли тримаєш у руках зброю або ж ремонтуєш танк чи гармату.

Це буде наш 32 святковий вантаж від фізиків - назустріч перемозі та миру.

Волонтерська група "Допомога армії" Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України