2016-03-10

Дорогі друзі!

Зараз у реанімації інфекційного відділення Солом"янської лікарні №4 лежить вже 6 добу водій-санітар 13 батальйону Чернігівської самооборони Касьянов Ігор. Госпіталізований з грипом та температурою 40. Діагностовано: пневмонія, збільшене серце, важкий кашель, температура все ще висока. І це все - на фоні діабету. Лікування антибіотиками не надавалось 3 доби, бо в цивільній лікарні, як Ви знаєте, все - за власний рахунок. Грошей у бійця не було.

Невелика волонтерська допомога була надана п. Ігореві "госпітальєрами" при перевезенні з Феофанії, де перебував з другом на реабілітації. Волонтерська група "Допомога армії" Інституту теоретичної фізики опікується цим учасником бойових дій. Антибіотики закуплено і Касьянов Ігор, позивний "Шаман", отримує їх з 8 березня. Із розмови з лікарем Ларисою Петрівною відомо, що антибіотики потрібно отримувати ще мінімум 5 діб. Одна доба "коштує" приблизно 600 гривень.(Цефтриаксон, диклофенак, лефлоцин 750, лоратодин, Омепрозол, декасан, ремантадін, пектолван) Треба довозити ще і харчів, вітамінів, води, білизну, одіж. Прошу небайдужих долучитися до допомоги цьому сміливому бійцю-санітарові, який сам вивіз з-під Дебальцевого та інших гарячих точок не одного нашого вояка. Родичів він не має. Стан досить критичний. Не даймо загинути у мирному Києві чернігівському козаку-мислителю-водію-санітару!
Картка Приватбанку для допомоги Касьянову Ігорю, позивний "Шаман": 5168 7420 1406 3907 - Авраменко Людмила

Трохи звіту про минулі дні.

  • У лютому зібрано і надіслано у 53 бригаду бійцям роти зв’язку: 2 посилки з ліками, теплою одежею, харчами, вітамінними сумішами.
  • У середині лютого направлено у Маріуполь та у Мангуш 3 посилки для бійців "Азову", що не мають рідних і близьких в Україні, проте захищають нашу землю нарівні з нашими земляками-українськими сміливцями.
  • Зібрано обрізки шкіри (20 кілограмів) та відправлено у Болехів для пошиття тактичних рукавиць.
  • Зібрано 30 книжок, солоні домашні огірочки, яких так чекають на фронті, імбир з медом і лимоном та все це відправлено артилеристам 153 окремого протитанкового дивізіону.
  • Два великих пакети дитячої добротної одежі відправлено для дітей біженців у центр (керівник - А. Фінберг) допомоги біженцям, що на Подолі по вулиці Фролівській.
  • Сплетено 2 захисні сітки, одна "кікімора".

Зі слів бійця 53 бригади з позивним "Боцман", наші захисники тримаються достойно. Проте, дуже багато хворих на бронхіт, фурункульоз, що спричинене тривалим перебуванням на холоді, недостачею води, збідненим харчуванням.
Ми не можемо бути байдужими до тих, хто тримає лінію оборони нашої української землі! Чим більше кожен з нас підтримуватиме бійців української армії, тим швидше ми відвоюємо мир у нашій Україні.

Потреби: протизастудні засоби, обезболююче, заспокійливе; вітамінні суміші, сухофрукти, чоловіча одежа, гроші для допомоги пораненим.

Волонтерська група "Допомога армії" Інституту теоретичної фізики ім М.М. Боголюбова НАН України
Потреби і звіти постійно : https://www.facebook.com/lyudmila.avramenko
моб. 096 480 15 64 - Людмила, чекаю щодня, к.443, 448 – плетіння сітки