2016-01-15

Дорогі друзі!

Волонтерська група "Допомога армії", що гуртується з Ваших колег підготувала і відправила 27 волонтерський вантаж, що складався:

1 біла захисна сітка.

Ковбаса, м’ясо, прокручене сало(1460 гривень) , домашня консервація, чай, кава, цукерки, печиво, імбир з лимоном на меду, перетерта калина, алоє з кагором на меду, снодійне, тепла одежа, шкарпетки – загалом 7 великих коробок.
1200 гривень – тепла одежа. 200 гривень – картки мобільного зв’язку.

З теплі куртки, 3-є "лижних" теплих брюк, шкарпетки, тепла білизна та смаколики – для танкістів 3 батальйону 53 окремої мобільної бригади (живуть вже 1,5 місяця в наметах з недостачею води, харчів, ліків, одежі).
Теплі куртки, теплі брюки, одіяла, мандарини, різдв’яні гостинці для курсантів тренувальної бази, позивні яких "Добрий" та "Філ" та їх друзів. В Україні вони не мають родичів, добровольці.

Щира подяка нашим дорогим колегам і друзям, які взяли участь у складанні волонтерської допомоги нашим захисникам цього разу: п. Ларисі, п. Ірині, п. Ользі, п. Тетяні, п. Світлані, п. Ірині, родині моєї землячки Тетяни, п. Катерині, п. Борису, п. Віктору; нашим наймолодшим: Артурові, Олексієві.

Уклін Вам, друзі, від усіх захисників, від бійців-артилеристів з Лисичанська, танкістів 3 батальйону 53-ї окремої мобільної бригади , молодих бійців з тренувальної бази "Азов".

Ще раз: щасливого Вам нового 2016 року, хай живлюща вода Водохреща принесе нам здоров’я та МИР!

Кожний боронить свою землю як може!

Допомогу відправлено за допомогою Igor Chernetsky, Ярослава Наконечная, п.Юрія.

Ви ще можете зігріти своїм добросердям наших бійців, що потерпають від холоду, а проте мужньо стоять в обороні української землі.

Вкрай потрібні: тепла одежа, шкарпетки, білизна; обезболюючі, заспокійливі, проти застудні ліки; чай, кава, печиво. Гроші.

Волонтерська група "Допомога армії" Інституту теоретичної фізики ім М.М. Боголюбова НАН України
Потреби і звіти постійно: https://www.facebook.com/lyudmila.avramenko
моб. 096 480 15 64 - Людмила, чекаю щодня, к.443, 448 – плетіння сітки