2015-12-28

Дорогі друзі!

До Нового 2016 року та Різдва Христового наша бойова волонтерська група "Допомога армії" підготувала і відправила 26 волонтерський вантаж, що складався:
1 захисна сітка, 1 "кікімора".
Домашня консервація, кава, чай, печиво, ковбаса, м’ясо, прокручене сало, імбир з лимоном на меду, перетерта калина – загалом 8 великих коробок.
Маскувальні халати, 5 бавовняних костюмів чоловічих захисного кольору для артилеристів, у яких, через мастила, одіж швидко стає непридатною.
Дитячі речі - для дітей у родину загиблих вояків.
Посилка з теплою білизною, кавою, печивом, цигарками для бійця-артилериста, позивний якого "Козак". В Україні він не має родичів, доброволець.
Посилка з теплою білизною, кавою, печивом, цигарками для бійця-танкіста, позивний якого "Боцман". Має лише стареньких батьків і 12-літню доньку, доброволець.

Щира подяка нашим дорогим колегам, які взяли участь у складанні волонтерської допомоги нашим захисникам цього разу: панночці Вікторії – за малюнки, п. Ользі, п. Тетяні, п. Світлані, п. Володимиру, п. Віктору, п. Максиму, а також Артурові, Володі, Олексієві, Максимові, Денисові. Уклін Вам, друзі, від бійців; доброго Вам нового 2016 року, веселого Різдва!

Допомогу відправлено за допомогою Igor Chernetsky, Ярослава Наконечная.

Волонтерська група "Допомога армії" Інституту теоретичної фізики ім М.М. Боголюбова НАН України
Потреби і звіти постійно :
https://www.facebook.com/lyudmila.avramenko
моб. 096 480 15 64 - Людмила,
чекаю щодня, к.443, 448 – плетіння сітки у вечірній час.