2015-06-12

Дорогі друзі, колеги!

Ми відправили нашим захисникам свою 20 допомогу. Вона складалася завдяки щиросердості наших друзів: Ганни, Володимира, Артура, Олени, Віктора, Олексія, Олексія, Дмитра, Дениса, Ольги, Світлани, Олени, Ярослава, Олександра.
Щира Вам дяка від бійців; здоров'я, благодаті земної і небесної!

3000гривень витрачено на допомогу у спорядженні нашого демобілізованого Володі Пелиха (спальник, пояс-бандаж, складаний ніж тощо).

2000– перераховано на волонтера Ярославу Наконечну для закупки води, літньої форми (від мастил одежа артилеристів швидко "згорає") та іншого на потребу 81 ДШБ, 153 протитанкової.

4000гривень перераховано для лікування вкрай тяжко пораненої медсестри Іри Іванюш, яку вся Україна знає за позивним "Лютик" ( 93 бригада), що перебуває зараз у лікарні ім. Мечникова у Дніпропетровську.
Реквізити для допомоги: картка ПриватБанку на ім’я мами Іванюш Ганни Петрівни 4149 4978 3143 8827 – допоможіть цьому золотому дівчатку, щоб вона жила!

Сплетено і передано тринадцяту маскувальну сітку для артилеристів

https://www.facebook.com/yuri.biriukov?fref=nf сказав:

у нас очень скоростная арта, которая очень-очень быстро приехала. Какое счастье, что у нас такие быстрые САУ, такие скоростные грузовики-тягачи и такие меткие артиллеристы, правда?

Переданобіля 40 слоїків домашньої консервації

Завезено, завдяки Ганні і Володі, три ящики черешні пораненим бійцям, що перебувають у Ірпінському госпіталі.

19 жовтня Віктор Гурняк, волонтер, фотожурналіст, боєць "Айдару", загинув від мінометного снаряду біля м. Щастя Луганської області, намагаючись вивезти ранених побратимів з поля бою.
12 жовтня 2014 року він опублікував свій останній статус у "Фейсбуці" :

До сліз… Мені більше всього хочеться вірити, що ми пам’ятатимо подвиг всіх, хто віддав своє життя за нас з вами. Я хлопців з Донбасу знав кілька днів, цих, і багатьох інших, і їх смерть наче смерть близького друга. Мабуть, це важко зрозуміти, але не можна це забути. Вони, без сумніву, герої, як і всі інші, що ще живі. Перед очима пробігають їх усмішки, їх жарти. Боляче, але не можна зупинятися. Запитай себе, а що ти зробив для перемоги? Ворог не тільки зовнішній, але і внутрішній. Вбий його в собі, і це буде помста за їх смерть. Спочивайте з миром, друзі…

У пам’ять про тих, хто затулив нас своїми молодими грудьми,
заради перемоги,
приєднуйтесь до тих "неймовірних" фізиків-ліриків, що вже 11 місяців допомагають здобути мир в Україні!

Потреби: чоловічий одяг, взуття, косметика для поранених в Ірпінському госпіталі, гроші для поранених, гроші на воду, вологі серветки, інше – для бійців 81 ДШБ, 153 протитанкової (артилеристи), що називають нас "неймовірні, прикольні фізики"