2015-04-15

Дорогі друзі!

Наш 18 святковий вантаж намальовано, підписано, куплено, спечено, принесено, зібрано, складено, спаковано, освячено ― доставлено на передній край боротьби за незалежність і мир в Україні ― сильним, мужнім, дорогим, найріднішим, відчайдушним ― нашим воїнам!

Сказано: "Віра без діл ― мертва". Ми зробили цього разу більше, ніж планували. Ми разом зібрали 12 великих подарункових корзин-ящиків з різноманітними гостинцями до Великодня для наших захисників! Кожен з Вас своїми руками, своєю роботою наблизив мир в Україні! Кожному з Вас: тепла, любові, щедрого врожаю нових ідей і відкриттів на білих аркушах; хай родить земля тому, хто коло неї ходить, здоров’я, наснаги у добрих ділах!

Уклін і подяка від бійці за Вашу щедрість, ласку і любов! Наші подарунки розгортали і раділи у 150-му протитанковому артилерійському дивізіоні, у 20 батальйоні 93 бригади (Станом на кінець вересня підрозділи 93-ї і 95-ї бригади утримували Донецький аеропорт. За це вони і бійці Житомирської 95-ї ОАБР були названі у народі "Кіборгами"), у 28 бригаді, у підрозділі "Дніпро 1". Оцінили всі наші подарунки. Проте, на першому місці виявилися футбольні м’ячі, які лежали у самому куточку і були вийняті після великодніх ящиків. За словами Ігоря Чернецького https://www.facebook.com/Cherneckii.Igor?fref=pb&hc_location=friends_tab, хлопці покинули розбирати гостинці і почали весело ганяти м’яча, якого ніяк не очікували. Отож, спасибі Вам, дорогі друзі, колеги – ми влаштували нашим захисникам справжнє свято.

Перелічу імена дарувальників, завдяки яким ми сплели 11- у маскувальну сітку та зібрали 12 ящиків всякого смачного, поживного, барвистого:
Борис, Артур, Юля, Лариса, Ярослав і Олександр, Ліна, Люба, Ольга, Світлана і її мама, Дмитро і Руслана, Тетяна, Альоша і Віолетта, Леонід, Володимир, Сергій, Марія і Галина, Леонід, Оксана з Америки, дарувальниця зі Швейцарії, Олександр, Володимир, Костя і Денис і Максим, Ірина, Аня, Валентина, Валентина, Світлана, Анастасія, Віталій, Надія, Тетяна і Ніна, Людмила…

"Наша доля ― доля українська добротою налилася аж по самі вінця!"

Друзі!
Наші хлопці-захисники вже давно знають, що у Києві, у Феофанії є "неймовірні" фізики, що шанують їх, захоплюються їх мужністю, піклуються про них ― насправді ми просто працюємо разом заради мирного життя у своїх домівках!

Волонтерська група "Допомога армії" Інституту теоретичної фізики ім М.М. Боголюбова

Потреби і звіти постійно : https://www.facebook.com/lyudmila.avramenko
моб. 096 480 15 64 - Людмила сл. 521 34 01 , чекаю щодня у к. 443

Маскувальні сітки ― плетуться неперервно (зараз 12-а) у кімнаті 448