2015-03-25

Дорогі друзі!

Наш 17 вантаж відправиться до захисників України у Донецьку область сьогодні, 25 березня, а саме до 44 бригади, 93 бригади та добровільчого батальйону ОУН.
5945 гривень витрачено на цю передачу.

Переказані гроші та куплено наступне.

1000 гривень перераховано 19/03/2015 на лікування Олени Ломачинської– пораненої медсестри із ДУК ПС, що знаходиться зараз у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечникова. Куля пройшла через лопатку, легеню. Вона культуролог, випускниця Національного педагогічного університету имені М.П.Драгоманова. Стан середньо-тяжкий. До речі, на Різдво, вона отримала разом з подругою нашу передачу, яка була зібрана саме для дівчат.

4000 гривень передано Ігорю Чернецькому, https://www.facebook.com/Cherneckii.Igor?fref=pb&hc_location=friends_tab
нашому вірному провідникові, сотнику Михайлівської сотні Майдану, на 10 пар чобіт-берців українського виробника. До речі, у нього 25 березня народилася донечка! Хай росте здорова і щаслива під мирним небом України! А щоб воно стало мирним – нам ще працювати і працювати всім разом – аж до Перемоги!

Сплетено з натхненням та замовляннями від уражень під класичну музику, релакс-музику, під спів "Пікардійської терції" і Квітки Цісик 2 великі зелено-руді сітки! Найбільш старалися, як завше, Ольга і Дмитро, за що їм велика подяка! Артилеристи дуже чекають захисних сіток у кольорах весни, от і наші фізично-ліричні до них незабаром прибудуть. Загалом ми сплели в інституті вже 10 великих сіток!!!

22 слоїки вишуканої домашньої консервації цього разу прикрасять скромний солдатський раціон, що складається, переважно, з каші завдяки молодій родині з Крюківщини Київської області. Ще 10 слоїків принесли наші співробітники.

А ще було зроблено 5 літрів медової мішанки з імбирем та лимонами- то завдяки родині Трегуб Надії з Крюківщини. Подяка її сватам за подарований 3-літровий слоїк меду! (ще я додала на це з нашої каси 175 гривень – імбир, 95 гривень - лимони)

Цього разу також буде передано нашим захисникам 3 коробки вологих серветок по 60 пачок.
Закуплено для підкріплення імунітету 10 упаковок полівітамінів на 479 гривень.

Подяка нашій Світлані за великий кульок чоловічої одежі, Дмитрові – за 1000 гривень, Ліні – за фарбування чергової партії матеріалу на маскувальні сітки, Андрієві – за пакування 9 коробок, Романенку Євгену, Якимчуку Анатолію – за перевезення по Києву.

Усім Вам, дорогі фізики-лірики, хто долучився цього разу до формування нашого 17 вантажу, що поїхав з Феофанії на передову, де вирішується доля нашої України - доземний уклін і подяка!

Потреби залишаються тими ж: одежа для чоловіків, консервація, книги, гроші – для допомоги пораненим.

Ми плануємо скласти 50 - 70 індивідуальних подарунків захисникам до Великодня.
Проситиму принести по 1-2 невеликі паски (усім охочим роздам форми для випікання, час буде уточнено у квітні). Передавайте також солодощі, хороші книги, нові шкарпетки, футболки, предмети чоловічої косметики, які можна було б вкласти до подарунка. Приносьте дитячі малюнки і листи – те найдорожче, що цінують наші вояки найбільше, що носять у нагрудних кишенях. Без цього наші подарунки будуть лише смачною передачею. Я знаю, ми складемо такі подарунки, як склали 100 – до св.Миколая і 100 – до Різдва!!!

Хай приходить швидше тепло і приносить надію на Воскресіння і Мир!

Волонтерська група "Допомога армії" Інституту теоретичної фізики ім М.М. Боголюбова - фізики та лірики, що живуть і працюють для миру в Україні.

Потреби і звіти постійно : https://www.facebook.com/lyudmila.avramenko
моб. 096 480 15 64 - Людмила сл.521 34 01 , чекаю щодня у к. 443