2015-03-05

Дорогі друзі!

Ви, звичайно знаєте, який ми народ – українці – хазяйновитий, дбайливий, співчутливий - одним словом - патріотичний. Наготували всякого-доброго... Наш 16 великий вантаж!
А ось і сіточка - весняна, руденька, сіренька, сплетена ніжними руками ліриків і фізиків нашого інституту.
А ще було зроблено медову мішанку з імбирем та лимонами - то завдяки Гільдіїї медоварів України і пану Сицуку Ростиславу (3-літровий слоїк меду).
А ще - 20 термозберігаючих рятувальних ковдр від чарівної пари з Дрездена.
Це все, що на фото - переважно - з Крюківщини Київської області. Але ж і наш Борис Євгенович Гринюк приносить вкотре таке добре лечо! А ще наші дівчата – господині щоразу додають щось смачненьке. Завтра все поїде на фронт.
Тригуб Надія, яка вже привозила 5 мішків овочів, привезла ще 3 мішки - будуть доставлені разом з квашеними огірками Марині Москаленко на сухі борщі. https://www.facebook.com/profile.php?id=100001155513597&fref=nf&pnref=story
Все літо трудились над консервацією, передали біля 50 слоїків: Коваленко Надя і Олексій, Волинець Тамара і Леся, Сандул Олексій і Євгенія, Тетяна Липко. Великий мішок нафарбованої білизни для сіток передала Корнілова Ніна.
Всі - жителі с.Крюківщина - дай Бог їм здоров'я на многії літа!
Моя землячка, полісяночка з Житомирщини, моя сусідочка ще з діда-прадіда, Раєчка - накупила хлопцям нової білизни та брюк на 1500 гривень. А її сусідка передає їм рушничків та постільної білизни. Хай будуть здорові всі - нам на радість.
Як я Вас всіх ЛЮБЛЮ!!!
Сьогодні, о 12-00, ми відправляємо все це з Ігорем Чернецьким https://www.facebook.com/Cherneckii.Igor?fref=tl_fr_box
Ще їде до наших дорогих захисників 7 атлетичних поясів для роботи з тяжкими вантажами - хай вони бережуть їм спини, бо ще косити їм траву у мирний час, ще носити дружин на руках, дітей та внуків - на плечах!
Перераховано також 1000 гривень Орленку Віктору, пораненому в голову на Майдані, якому вкрай потрібна допомога у лікуванні.
Спасибі Тонконог Тетяні, що знайшла минулого разу 30 пар рукавиць чудової якості за низькою ціною.
Спасибі Юлії (дівоче-Наливайко) та Віктору Халакам з далекої Канади, що сердечно-близькі нам і передали свою допомогу – 1000 гривень https://www.facebook.com/julia.nalyvayko.7?fref=pb&hc_location=friends_tab
Купили цього разу також багато вологих серветок, флісову білизну, шапочки, чай, каву, печиво (1556+720 гривень).
Всім, всім, всім подяка від наших дорогих захисників!
З весною, дорогі наші вояки! Бережіть себе! Любимо Вас і чекаємо!

Волонтерська група "Допомога армії" Інституту теоретичної фізики ім М.М. Боголюбова - фізики та лірики, що живуть і працюють для миру в Україні.

https://www.facebook.com/lyudmila.avramenko
моб. 096 480 15 64 сл.521 34 01
Чекаю, щодня, к.443, ІТФ

Плетемо кольорову сітку далі – під музику. 1000% РЕЛАКС – аудиторія 448!!! Це в нашому інституті, друзі – приєднуйтесь! Буде що сказати дітям та внукам про українську весну 2015!