2015-02-24

Дорогі колеги, друзі!

Ми разом з Вами відправили свій 15 гуманітарний вантаж !!!

Саме так, окрім грошей, ми зібрали смачного, теплого, корисного, а ще ж і книжок – повний багажник – у п’ятнадцяте! А багажник у Міцубісі Л-200 великий!

Я пишаюся Вами, дорогі друзі! Ми разом допомагаємо нашим воякам з липня минулого 2014 року – це вже 8 місяць!

Цього разу відправлено: 2 великі білі маскувальні сітки, 6 теплих светрів, 40 пар флісових подвійних рукавиць на 1400 гривень для наших артилеристів, 4 ящики домашніх закруток, велика сумка з яблучною сушкою, горіхами, кавою, ящик печива, часник, 5 кіло (!!!) сільського (знайшла, добилася привезти!) перекрученого сала з часником, зимові чоботи офіцера-авіатора неймовірної совдепівської якості, 18 книжок, листи воякам. 5000 гривень – на ліки пораненим – у руки нашому героїчному провідникові Ігорю Чернецькому, https://www.facebook.com/Cherneckii.Igor, який сьогодні, 19 лютого, везе все це у Піски і далі.

Велика подяка за постійну грошову і моральну підтримку у всіх наших волонтерських починаннях Артурові Слободенюку, нашому дорогому вихованцеві, за яким ми трішки сумуємо і чекаємо в Україні.

Подяка швейцарській організації "Free Ukraine" за надання грошей для українських поранених! За народним прислів’ям: "Справжні друзі пізнаються у біді" ? нам так важливо зараз відчувати з-поза українських кордонів підтримку добрих людей. Подяка Юлії Наливайко з Канади за передані 2000 гривень.

Знову подяка добрій жіночці з Хотова - Горалик Валентині Олександрівні, що передала 200 гривень на смаколики нашим захисникам.

Подяка Надії Трегуб з Крюківщини за доставку великої партії білизни, яка буде використана для плетіння маскувальних сіток.

Подяка всім, хто волів лишитися неназваним. Здоров’я Вам, добра!

Це все зробили Ви – дорогі мої друзі! Уклін Вам від наших бійців. Фото виставлю на сайт інституту одразу, як Ігор Чернецький повернеться зі сходу.

СКОРО ВЕСНА!!!
ЩОБ НЕ БУЛО – СКОРО ВЕСНА!!!
ЗЕМЛЯ СТАНЕ СІРОЮ І ТЕПЛОЮ!!!

Ми плестимемо сіро-коричневі сітки! Запрошую щодня у 448-му кімнату до плетіння з елементами українських автентичних замовлянь від ураження кулями, від нечистої сили, на захист нашої землі, на захист кожного вояка, що стоїть зараз у холоді, вдень і вночі, під кулями – за спокійний сон наших рідних!

Ми не зупинимось у нашому прагненні свободи в Україні!

Волонтери з Інституту теоретичної фізики
ім. М.М. Боголюбова,
фізики-лірики, що живуть поруч.