2015-02-06

Дорогі друзі!

Погляньте в очі наших воїнів, які стоять поряд з Чернецьким Ігорем, що відвозить зібрану нами допомогу щотижня на фронт. На цих обличчях - спокій, відвага, скромність. Лиця сповнені високим духовним сенсом - граничним відчуттям життя і смерті !
(Фото-звіт про його крайню поїздку від 2 лютого, https://www.facebook.com/Cherneckii.Igor)

І як же пречудово, що ми разом з Вами змогли вкотре їх зігріти своєю увагою, трохи підкріпити домашніми консервами, сховати їхню зброю під наші сплетені сітки!
А ще подивіться і подивуйтесь на обличчя наших інститутських дівчат і хлопців. Це такі ж осяйні лиця, бо сповнені добром, співчуттям, любов’ю! У нас найкращі дівчата-бухгалтерки, дівчата-бібліотекарки, дівчата з відділу вченого секретаря і - з директорської приймальні, і - з наукових відділів, і - з вахтерського посту!!! А як натхненно плели сітку наші хлопці "під науковим керівництвом" д. ф.-м. н. Лариси Брижик!!!

Цю неймовірну плетиво-медитацію ми продовжуємо - до настання миру!
Ми всі разом: молоді і старші, вояки і фізики-лірики, волонтери і кожен з Вас, хто поділивсь теплом, грішми, одежею працею. У нас однаково світяться обличчя - надією і прагненням миру!
Окрема сердечна подяка за великі пакунки одягу та передачу 30 слоїків вишуканої консервації родині моїх дорогих поліщуків: Котенко Тетяні та Валерію. Хай щасливі ростуть їх 4 дітей!

Уклін всім Вам від хлопців з фронту!

Цього разу ми відправили: 2 сітки; біля 60 слоїків з домашньою консервацією, печиво, солодощі, сушку, рибні консерви, тушене м’ясо, сало з часником; 6 теплих курток, книги, медикаменти на 644 гривні, кровоспинне на 5000 гривень. Минулої поїздки було закуплено теплої білизни та іншого на 8 тисяч гривень. Через Ольгу Кухарук Olya Kukharuk передано 5000 гривень – на дальноміри для 24 ОМБР.

Викладу найближчим часом звіт і чеки про закупки за півроку у спільній з Вами допомозі воякам, що стоять за нашу мирну працю!

Ми не зупинимось у нашому прагненні перемоги та миру в Україні!

Волонтерська група ІТФ ім. М.М. Боголюбова "Допомога армії"
Шадура Віталій Миколайович,
Авраменко Людмила Олександрівна
https://www.facebook.com/lyudmila.avramenko
096 480 15 64, к. 443