2015-01-14

Дорогі колеги, друзі!

Ми разом продовжуємо допомагати захисникам України!

З новин останнього тижня Ви дізналися, що до зони бойових дій надійшла нова техніка. Там лежить сніг. Є гостра необхідність у маскувальних сітках для новоприбулої техніки.
У господарській частині нашого інституту буде виготовлено каркас для плетіння маскувальної сітки білого кольору. Я маю домовленість щодо отримання основи для двох сіток Харківського виробництва. Каркас буде розташований у спортивному залі на 5 поверсі.
Для виготовлення сітки потрібно: білі, світло-голубі, світло-жовті, загалом світлих тонів добре вживані підодіяльники та простирадла, які треба буде розірвати на ленти-стрічки.

Але без Ваших добрих рук і щирих сердець у нас нічого не вийде!

Отже, починаємо з понеділка у спортивному залі на 5 поверсі плести найчудовішу, фізично-ліричну, маскувальну сітку для покриття українських танків.
Сітка буде доставлена у Луганську область (Піски, Карлівка…) нашим відчайдушно сміливим провідником Чернецьким Ігорем https://www.facebook.com/profile.php?id=100004846084210 , який останнього разу (8-11січня) добрався полями з нашими подарунками до такого підрозділу, до якого не доїжджав ніхто цілий місяць. Туди ж буде доставлена тепла білизна, куплена на зібрані нами останнім часом гроші від співробітників нашого інституту, наших молодих європейських колег, що живуть поза кордоном України.

Волонтерська група ІТФ ім. М.М. Боголюбова "Допомога армії"
Шадура Віталій Миколайович,
Авраменко Людмила Олександрівна
https://www.facebook.com/lyudmila.avramenko
096 480 15 64, к. 443

Ми не зупинимось у нашому прагненні допомогти бійцям, які захищають нашу гідність, спокій, можливість жити і працювати у безпеці!!!

Такі 150 дитячих новорічних подарунків отримали вихованці Новоайдарівського дитячого будинку стараннями Горенштейна Марка Ісаковича та наших знайомих волонтерів Ольги Кухарук та Ольги Собко