2014-12-31

Дорогі колеги, друзі!

Минає неймовірний 2014 рік… Ми зі світлими сподіваннями очікуємо 2015 року. Хай він буде мирним і звитяжним. Проте пам’ятаймо всіх і кожного, хто творив цей 2014 рік, жертвуючи своїм життям, свободою, власними зусиллями, наближаючи нас до світлого майбутнього, яке обов’язково настане для України!

Ми знову підготували 100 чудових подарунків захисникам України: родзинки, курага, фініки, печиво, згущене молоко, запальнички, шкарпетки і, головне, дитячий малюнок-лист у кожному з них! А також новорічна вітальна листівка до Різдва Христового від співробітників Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова! Подарунки буде доправлено з нашим провідником Чернецьким Ігорем https://www.facebook.com/profile.php?id=100004846084210 та його побратимами у Луганську та Донецьку область. Разом з подарунками поїдуть зібрані Вами теплі речі та смачні продуктові консерви.

У пакуванні взяли активну участь: Єршов Костя, Сидоренко Максим, Кравчук Володимир, Савченко Денис, Литовченко Андрій, Карпенко Юрій, Черняк Олександр, Пімкіна Мар’яна, за що їм подяка.

До подарунків покладено малюнки і листи від школярів Київської гімназії №33, Санаторної школи-інтернату №19, дитячих садків м. Вишневого. Уклін дітям і педагогам за любов і щирість у їх виготовленні.

Особлива подяка співробітникові нашого інституту Горенштейну Марку Ісаковичу за вагоме сприяння у отриманні 150 дитячих подарунків, які будуть доправлені до Різдва нашим волонтером Ольгою Кухарук https://www.facebook.com/olya.kukharuk дітям-сиротам з Луганщини до Новоайдарівського дитячого будинку.

Кожному з Вас, хто долучився грошима, теплими речами, продуктами, словом і ділом, до передачі на фронт такої очікуваної бійцями допомоги – доземний уклін, побажання доброго здоров’я, любові, родинного затишку у Новому 2015 році! Світлого Різдва, Благодаті і Миру!

Волонтерська група ІТФ ім. М.М. Боголюбова "Допомога армії"
Шадура Віталій Миколайович,
Авраменко Людмила Олександрівна
https://www.facebook.com/lyudmila.avramenko
096 480 15 64, к. 443

Ми продовжуємо допомагати бійцям, які захищають нашу гідність, спокій, можливість жити у безпеці.