2014-12-20

Дорогі колеги, друзі!

Ось фотографії, на яких видно, куди і ким доставлені всі наші спільно зібрані передачі і подарунки до дня Святого Миколая. Зокрема, на фото, наш знайомий провідник (він на милицях),
https://www.facebook.com/profile.php?id=100004846084210,
який збирає допомогу, возить її на фронт. Нижче надаю витяг і фото з його звіту про останню поїздку, де він згадує серед інших наш інститут.

Загалом завезли продукти, допомогу та передачі. Свої подарунки отримали: 140 центр, 8 полк, 28 бригада та одна з рот ДУК Правого сектора…
Хочу також подякувати Lyudmila Avramenko https://www.facebook.com/lyudmila.avramenko та Інституту теоретичної фізики за подарунки для бійців, які були зібрані викладачами та студентами на день святого Миколая. Всім велика подяка за допомогу.
Велика Вам усім подяка від наших бійців.

Звертаюсь знову до Вас, дорогі друзі!

Зараз ми маємо гроші на 100 подарунків нашим воякам до Різдва Христового.
Як і минулого разу, вони будуть корисними – це курага, родзинки, суха журавлина, печиво фасоване, шоколад і – найголовніше – привітання і теплі слова від кожного з Вас! Маємо домовленість з учнями ліцею про малюнки для українських захисників. Проте їх не вистачить. Тому прошу написати листи або взяти у мене листівки і підписати їх власноруч. Подарунки будемо відправляти одразу після Нового року.

Чекаю Вас щодня у кімнаті 443.

З повагою, Людмила Олександрівна Авраменко