2014-12-10

Шановні колеги, дорогі друзі!

Завдяки Вашим добрим серцям і дбайливим рукам нам вдалося зібрати і,
наприкінціминулого тижня, відправити у 24 "підшефну" Яворівську механізовану бригаду 16 дуже теплих вовняних светрів, 6 курток, безрукавки, біля 20 футболок, шарфи, англійські берці 45-го богатирського розміру, чоловічу білизну і шкарпетки.
А ще: сушені солодкі яблука - 5 кілограмів, домашні сушені волоські горіхи - 2 кілограми, просто горіхи – 2 кілограми, часник - 5 кілограмів, печиво, цукерки.
А також смачні добавки до "основного раціону харчування бійця" - аджику власного приготування, лечо, огірочки, багато джему з яблук, зі смородини, малини.
А ще - буржуйку з "радянського" металу, яку надала одна чудова київська родина військового пенсіонера і яку ледве загрузили, хоч вона і невелика.(Слава радянським сталеварам!)
Переданотакож 3000 гривень, "до складки", на приціл для захисників Донецького аеропорту через волонтера Анну Зелену, яка з ними постійно в контакті.
Доставили на фронт у Луганську область все вищезгадане провідники, які добре знають дороги війни.
Допомогу у доставці надали волонтери Оля Кухарук та її чоловік Тарас, а також - у межах Києва – наш колега Литовченко Андрій, за що їм велика подяка від ініціативної групи "Допомога армії", що заснована літом в Інституті теретичної фізики ім М.М. Боголюбова.

І ОТ ТЕПЕР - НАЙГОЛОВНІШЕ !!!!
Засвітімо посмішку на вустах наших бійців до Святого Миколая!
Ми підготуємо їм солодкі вітамінні "бомбочки". Треба покласти туди родзинок, кураги, сушених вишень, горіхів, щоколаду. І, обов’язково - кожному привітання!

ПРИЄДНУЙТЕСЬ!!!!!

Приносьте до кімнати 443:
Родзинки, курагу, сушену журавлину (клюква), сушені яблука, сливи, горіхи, шоколадки тощо.
Подарунки будуть святково оформлені, всі рівноцінні за вмістом, проте, в кожному буде окремий неповторний лист-привітання від Вас!
Подарунки і привітання збираємо до 11 грудня включно. Вони будуть виставлені перед відправкою на 3 поверсі в коридорі.
Я знову чекаю від Вас, дорогі чоловіки, светрів, курток, футболки.
Милі наші дівчата і жіночки! Поділіться своїми заготовками з нашими вояками!

Ми зігріємо серця і душі тих, хто сьогодні мерзне в бліндажах і наметах, кладучи своє життя за наш спокій, за можливість жити і працювати у звичному для нас ритмі!

Ініціативна група акції:
Шадура Віталій Миколайович
Авраменко Людмила Олександрівна
https://www.facebook.com/lyudmila.avramenko
096 480 15 64, к. 443