2014-09-20

Шановні колеги, друзі!

  • 9-го вересня ми завезли до головного військово-медичного клінічного центру (ГВКГ) комплекти шовного матеріалу - на суму 12 295 грн. Ці матеріали підуть на комплектацію 59-го та 61-го мобільних госпіталів, що формуються при ГВКГ.
  • 10-го вересня головному анестезіологу ГВКГ Мельнику В.І. передано медпрепарат "семакс" 1% на суму 2500 грн. для хворого бійця Олександра Ільчишина, який перебуває в реанімації інфекційного відділу.
  • 11-го вересня закуплено медпрепарат "дексдор" на суму 4500 грн для поліпшення седації тяжко хворого Богуша Олексія, який перебував в реанімації хірургічного відділення.

Закупка зазначених медпрепаратів та обладнання відбувається за рекомендаціями провідних фахівців хірургічного та інших відділень ГВКГ та узгоджена з лікарями, які безпосередньо ведуть хворих. На ліки виписуються персональні рецепти, після використання - списуються. Усі закуплені нами матеріали поставлені на баланс ГВКГ.

Передаю уклін від хлопців та, особливо, їх матерів, сестер за передані нами ліки, що придбані за Ваші гроші!

Дякуємо за Ваш патріотизм та висоту духу у спасінні наших бійців!

Дяка Вам за довіру до нас у здачі грошей та наших дій у їх використанні.

Дорогі колеги, друзі приєднуйтесь до подальшого збору коштів та речей для нашого війська! У лікуванні тяжко поранених не вистачає державних коштів. Наші хірурги відчайдушно борються за кожне життя.
Гострою залишається потреба у комплектації 59 та 61 польових госпіталів для надання першої допомоги пораненим у боях.
Ми не можемо залишатись такими, якими були до війни!

Продовжується збір теплої білизни (нової), шкарпеток, светрів, курток для наших бійців.

Ініціативна група акції:
Шадура Віталій Миколайович
Авраменко Людмила Олександрівна
096 480 15 64, к. 443