2014-09-01

Шановні друзі!

В ході акції допомоги нашим хлопцям – бійцям Антитерористичної операції, нам вдалося зібрати та віддати наступні кошти і вжиткові речі.

22.8.2014 року передано підрозділу Національної гвардії, яким керував Сергій Кульчицький та бійцям спец-підрозділу "Ягуар" Міністерства внутрішніх справ України 60 футболок, 10 светрів, 80 пар шкарпеток, 10 шт. чоловічої білизни, засоби гігієни.

Окрім співробітників Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова, активно долучились до збору речей Інститут науково-технічної та інноваційної експертизи та жителі садового кооперативу "Луг" біля села Вишеньки Бориспільського району.

Допомога відправлена транспортом, організованим громадською організацією "Ініціатива Е+" (Оксана Сивак).
Також нами завезена постільна білизна (15 кг) до відділення невідкладної хірургії у Головному військово-медичному госпіталі України (прийняла ст. медсестра відділення Гриценко Л.М.).

26.8.2014 року до дня незалежності України за рекомендацією хірурга відділення невідкладної хірургії Іванова І.А. тяжким пораненим у палатах цього відділення № 4,5,6 (9 чоловік) та у палатах проктологічного відділення № 3,6 (2 чоловік) надана одноразова грошова допомога по 200 гривень кожна.

Замовлено та доставлено 29.8.2014 року для відділення невідкладної хірургії у Головному військово-медичному госпіталі України 30 стерильних хірургічних халатів та 15 стерильних хірургічних покриттів для проведення операцій.
Туди ж передано 18 післяопераційних бандажів для важкопоранених.
Також завезено до госпіталю 15 кілограмів фруктів.

Наші бійці щиро дякували співробітникам Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова та всім, хто взяв участь у зборі допомоги хлопцям.

Акція триває!
Українське військо потребує нашої підтримки у захисті держави!
Тепер необхідні теплі речі:
светри та тепла білизна, футболки, шкарпетки – все, що можна одягнути під камуфляж.

Ініціативна група акції:
Шадура Віталій Миколайович
Авраменко Людмила Олександрівна